Jdi na obsah Jdi na menu
 


To si fakt přehnala!!!!!!!!!!!!!!!

28. 3. 2008

Lidi víte co je nejhorší? Falešny člověk. Falešnost kdy vám nneřekne do očí pravdu. Pravdu co si o vác myslí a to co si ovás myslí řiká ostatním. Ja už na se** ted mě fakt hodně naštvala a vlastně ne jenom ted. Jasně. Byla to s části i moje vina ale když  si na mě "stěžuje" moji nej kamošce ze školy... to už je fakt moc. Moje nej kamoška mi volala a řikala že je na mě moje druha nej kamoška upe naštvana bo sem nešla do takka jak sme se domluvili a nezavolala sem ji že nepřídu. Pak přišl ake mě a ja řekla že se mi nechce. No dobre. To bych pochopila. Ja bych se taky nštvala ale PROČ volala mojí 1. nej kamošce že je na mě nasrana a se s mnou se tvřářila spáš tak srandovně naštvaně a u kamošky děla nej chudinku.... kdyby mi to řekla do očí tak fajn ale takhle... Fakt nejhorší je falešnost.

tažke tohle byla poslední kapka. Tohle už neberu. Tohle už přehnala. A s tím ji pošlu hezky do pi** jestli v pondělí přileze.

A ještě mi nej kamoška řikala proč sme ji to pry  udělali?

pí** jedna velká

Obrazek___to si ty a zůstaneš sama  bo tě nikdo nechce!!!!!! kdo by taky chtěl takovou pí** jako si ty!!!!!!

a všechno řikaš moji nej kamošce neumíš si bez ni ani utřít prdel chceš aby tě chránila bo to neumíš sama že?! PI**!!!!! 

Neumíš říct vlastní názor do očí vůbec nikomu!

A víš co?! ani se nedivim tvoji madr je to sice blazen ale ty seš po ní!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář