Jdi na obsah Jdi na menu
 


Byl první Máj lásky čas... ( zavři hubu jo! xD :D)

31. 8. 2008
Zítra... Je....něco.... :D xD si ted nemlžu vzpomeout jaks e to menuje xD ale vim, že to je něco hrozného, a že se mi zdal drsnej sen... to snad ani nejde napsat... :D ne že by byl tak hroznej, ale hrozně dlouhej a složitej, zamotanej... A prostě je zítra škola.
Joooo odhodlala sem se to říct :D :D :D

Já nevim čím to je, že je logika nějak jak se setmí dost omezená :D ne, že bych nic nechápala, ale spíš mam chut udělat uplně debilní věci a ráno pak nemlžu uvěřit tomu, že sem to udělala nebo chtěla udělat :D :D :DCo mam psát? .................. já furt obíhám ostatní stránky s tím, že tm bude něco nového, ale NIC  :( SOCKY :D
kámošky jdou dneska na máj... ten film...Pro mě je to nejvíc nezajímavé (proč? bo tam není SRANDA :D  a přitom by žádný vztak nemohl fungovat bez humoru xD :D) To je prostě JEN film..  navíc nemám prachy.
Prej to je o tom, že se do sebe zamilovaly dva lidi a ta holka měla něco s tím tatkou od toho, do kerého se zabouchla a tak ho zabil toho tatku bo byla noc a nevěděl, že to je jeho tatka a pak ho měl kdosik zabít a taky , že ho zabil a ta holka se pak taky zabila, aby mohla být s ním.
KONEC
Blbost, že? :D xD A že na konci tam šeci brečely... já bych se na to čuměla tak znuděně... (nebo bych se chlamala ale spíšm to první :D) navíc tam ta holka ani nemluvila :D xD

Ted bez rozloučení... už mi za to ani nestojíte xD (:D :D :D) nééé sranda!

čusky busky mí verní i nevšrní  :D :D :D čtenáři xD
Puboška : VRPH - Velice Rozblázněná Pubertální Holka :D :D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář