Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co k tomu dodat... snad jen : I fell wonderful smell rain :)

14. 8. 2008
Víte ... já jsem zjistila, že ke svému životu nepotřebuju nic extra. Jestli mi teda rozumíte. nepotřebuju být nějaká "vymetačka" :D všech párty... Potřebuju jen jedno...Být sama sebou :). Jasně že by se mi líbilo a občas jsem se pro to taky nadchlas tím, že přeci nedělám nic špatného... že jsem v pubertě a bych měla zkusit něco nového. a protože mám ráda změny, tak jsem to teda zkusila. Jenomže řeknu vám jedno... Ty roky ... nebo spíš měsíce kdy jsem se přetvařovala, byly jiné... Svůj účel to vlastně trochu splnilo, protože trochu jiná jsem byla. Nikdo se mi tom sice ani slovem nezmínil, a pro více lidí jsem špatná tak jak jsem doopravdy, ale kašlu na ně :). Vím, že jak jsem byla jiná, tak si toho ti všímavější všimli. Nikdy pro nikoho nebudu dokonalá a i když i ted se občas pro nějakou novou tář nadchnu a zatoužím si ji zahrát, tak si uvědomím ty štastné chcíle, i nešastné kdy jsem sama sebou. Jistěže jsem ted trochu na pochybách, ale stejně vím, že životní cíl už mám. Že mám proč žít. Nevím co bych udělala, kdybych ho neměla. Sice poslední dobou přemýšlím, že se ho vzdám, ale ... když já nevím. Původně sem sice chtěla mluvit o něčem jiném, ale to už jsem vlatně napsala, takže se mlžu rozvést o svém zvoleném povolání. Už jsem ho tu v bláznivé a neuvážlivé náladě napsala.
Je mi trochu blbé to tu psát, protože si nejspíš řeknete, že sem debil... Ale stejně nebudu předbíhat. Chci se stát učitelkou. Nesmějte se ! :D :D :D :( Tato myšlenka mě drží snad už od mých 8 let. Několikát jsem si na to hrála :D to byla sranda... :D Ale stejně sem to měnila bo my všichni řikaly, že to je strašné... Je to jako vylézt na nějakou horu... (ne Mount Everest :D)

Já bych si tak přála mluvit o svých myšlenkách volně.... Ano. ne jen psát. To taky, ale i mluvit bez toho aby se mi každý vysmál ... :D :) :(
Ano... je to zvláštní. Čím jsem starší, tím mám větší touhu a i odhodlání mluvit o svých pocitech naprosto volně a tím víc mi připadá snadnější o nich mluvit.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář