Jdi na obsah Jdi na menu
 


Děs, děs, děs, děs - ostatně - jako vždycky...

29. 1. 2008

Pokud se jedná o dnešek tak není o co stát.

takže za prvý: nevim kdo psala stránky naší školy ale  byl to absolutmí krypl :( :( fakt ale jako chápete to? Včera jsem si četla že dneska ma být v hudebně nějakaká besídka nebo co. No a ve škole nic nikdo o ničem samozřejmě neví !!!! Asi tam přestanu chodit. I když možná se to z nákého záhadného důvodu z rušilo!!!! aaaaaaa to je fakt upe debilní.

no za druhé: matika = absolutní nuda a utrpení. A to zní ještě zítra píšem. :( potom sme v ajině překládaly článek po kterém se na nás angličtinářka upe vztekla takže jako řikala že sme se měli sice dívat na harryho pottera ale že se na něho nebudem dívat bo 3 lidi kecali. A že bude příští hodinu celou zkoušet. No jako horší trest by pro mě byl kdybysme celou hodinu psali.

a za třetí: tělák celkem v poho až na to že sem z něho byla upe unavená *TIRED*. a že sem se tam poprala z jedním klukem a kámoška hodila balon učitelce rovno do ksichtu :D sem upe nemohla :D. A pak jsme měli chemii. No obvykle to není děs ale dneska byl už kvuly tomu že jsme byli v učebně př a ne chemie. A psali jsme test, ale to není tak hrozné. Myslim že ze něho dostanu jedničku *JOKINGLY*.

a teď tady píšu, nudim se a učim se do zemáku. (Tu pololetku  budem psát až zítra.) Měla bych se učit do matiky ale mě se tak nechce. A sem tak děsně unavená... *TIRED* :( no řekněte mi kdo by nebyl unavený po tak náročném dnu. (Měli jsme ještě zbor.) A navíc když jsem usla tak o půl dvanacté. (Přibližně.) Hm... ale myslim že se to přece jenom budu učit. Tak pa. *TIRED* :(

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář