Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jééééééé už je srpen!!! Proč mi to nikdo neřek? :-O

4. 8. 2008
Lidi já nevim proč, ale deprimuje mě to tu...
A mám obrovský problém...  nejsme normální... Všichni ostatní myslí na uplně normální věci a taky o nich píšou, ale já ne :( Třeba já hrozně obdivuju Martu : www.martulas.blog.cz  - její blog je super ... Ona je super ... tak optimistická... a chytrá... a oblíbená.... a přirozená ... a BEZCHYBNÁ!!!!! :( Vedle ní jsem já jen chodící troska :'( SAKRA!!!!!!!!!


No, ale dneska sme ly na ten bathroy s kamoškama  a já sem tam radši neměla chodit bo se, s toho uplně vyčerpaná :(
To bylo takové psychické... jako citlivé a já sem čekala horor :( a byla sem na něho připravená a moc se tam ani nezabíjelo. Radši bych teda horor, při kterém můžu ŘVÁT!!!!!!!!!!!! :D
No ale nemam si stěžovat že... Jo a všimli ste si, že sem tyhlety dvě věty napsali začátky stejně?
Jo a sem debil, protože si jednu sekundu myslim něco to nahoře a další už ne... a pak zase jo... a pak zas ne....

Zvláštní. Já sem vždycky na estránky psala svoje opravdické  pocity. Bylo mi jedno že si to někdo přečte! A vždycky mi to nějak pomohlo. I když ne hned.... ale ted to nějak nedokážu napsat. Je to něco co musíte cítit a není to přijemné. Je t pocit rázdnoty. Pocit, jako byste vůbec neexistovali a všecko vám připadalo jako jeden velký zázrak. Dokonce mi připadají aji tyhlety chvíle co to píšu , průzračné.
No JO  jako by skoro nic neexistovalo ale chcaní jo!!!!!!!
čekejte.... du se vychcat...

uŽ SEM Z5

A taky mi vadí moje neustále změny nálad.... nahoru, dolů,. nahoru dolů...
A chce se mi spát takže good by my lover!!!!!!!!!!!!!!!!


Puboška - VDPH - Velmi Divná Pubertální Holka :)

Ps: nměla sem chodit na ten bathory... mam s toho taky divný pocit... nenormální .jako obvykle ale to vlastně je normální že? No to je jedno chce se mi upe spát, takže si jdu číst jako pohádku před spaním martin blog. To je jako fajná pohádka na uklidnění :D
A připadá mi, že mám horečku... A beztak dostanu mensky a to všechno by vysvětlovalo ty divný pocity a myšlenky. No vidíte zase mi estranky pomohl tak čáu - už jdu spát bez pojádky před spaním.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář