Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loool

5. 3. 2008

Ahoj. Jak se máte? Jak se vám líbí moje obrázky?Posledni dobou sem tu totiž nedavala nic jiného. Prostě se mi nestalo nic co by stálo za zmínku. (prostě sem se stresovala a zuřila a řehtala se- takže nic neobvykleho) ale teď fakt to je něco. Jako chápete to? Kluk na kterém mi trošku víc záleží tak on nejspíš(pravděpodobně skoro jistě)  ma rad mojí nej kámošku... AAAAAAAAAAA FAKT! TO JE DĚS! *tired* proč zrovna já!

No dál si chci nabarvit vlasi, takže sem dneska šokovala a rozesmívala kamošky. Jiřa se s toho malem zbaznila a market s toho málem umřela smíchy...no probíhalo to zhruba takhle: ja navrhla nějakou šílenou barvu (např:žlutou modrou atd...) a jiřa...............hm to rači nebudu popisovat a marketa vybuchla smíchy.(ještě nesmim zapomenout na to že jiřa se chtěla každeho na ulici zeptat jak by mi ta barva slušela.)

Hm a ještě sem si šla koupit boty. Včera to byl uplně děs bo z jednoho obchodu nas vyhodily bo nas ta jedna Ťamanka nebo co se nas zeptala jestli mame prachy no tak sme řekli že jo a ona je chtěla ukazat! cha a čmajzla nam košík! To je uplně nehorazne co si dovolí :/ no a tak sme teda šly... ale fakt sme se tam chovali slušně. (teda jestli není neslušné když si prohlížíme boty) no a dneska sem si už teda boty vybrala takové krásne s korunkou černo blíe ale ty s lebkou byly hezčí! :'( achich... proč ja mam takovou smůlu? ja fakt nevim jestli to rozdycham že je nemam s lebkou... že jiřo :D :D :D :P

no hm tak čau jo a dívate se na zoufalky a na ošklovou katku? to je uplně dobre on ji pry ted přijme pak vyhodí a pak zase přijme ta katka trva snad pul roku. Loool tak čau.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář