Jdi na obsah Jdi na menu
 


My dream, my life, my school

24. 1. 2008

Tak co lidi. Jaký mate pololetí? Co známky a vysvědčení jestli víte  jak vám dopadne? To já budu mít dvě 3 z matiky a fyziky. Brrrrr jsou to děsné předměty. Doufám že na té škole kam já pudu tak matika a fyzika nebude. Ale bude. Matika je bohužel všude. To je děs. Pololetí uběhlo a píše se uplně stejně jak předtím. Teda uplně stejně ne. Ale třeba z chemie píšem každou hodinu na prvky a z přírodˇáku píem nebo zkouší taky každou hodinu. A toho máme jenom jednou za týden. Achjo. Ta škola je děs. Ale ne uplně. Třeba dneska a včera sme se tam s Market uplně řehtali. A dneska sem fakt uplně nemohla v rodince. My sme sme se fakt v kuse celou hodinu řehtali. :D :D jo lidi a smáli jste se už skoro 3 dny v kuse? Fakt to radši nezkoušejte bo to je životu nebezpečné :D.

Takže v úterý šla Marki ke mě, protože nám odpadl zbor a končily jsme po 4 hodině. A u mě to začalo. Uplně nevinou (mojí) otázkou ve které sem se jí zeptala co dělala nejšílenějšího. A od té doby se tomu furt smějeme :D :D. Fakt, že když sme si to rozebrali a řekli sme si to, tak sme si to nechtěli říct a u toho sme se smáli. Jo sme fakt nenormální ale nevadí :D :D.

Mno... zítra máme na sedum hodin tělocvik. Jo další děs. Představte si, že mě mamka vzbudila ve  třičtvrtě na osm. Jo nařídila jsem si sice budík na pul sedmé, ale vypla sem si ho se slovy: ještě těch půl hodiny do sedmi. Chrrrrrrrrr. Mamka ztratila trpělivost a nakonec mi vzala peřinu, abych se už konečně probudila. Byla sem pak strašně ospalá, ale naštěstí mi to vydrželo jenom do 1 hodiny :D.  Však kdo by nebyl mimo z takového snu.

Takže: zdálo se mi o tom, že jsem spala ve škole kvuli nějakemu protestu za naší třídu :D. Bylo zamknuto a ja sem bykla strašně taková ospalá a bolela mě v tom snu hlava. (myslim :D) Je zvláštní, že sem si tam za celou tu dobu nezhasnula. Pak se mi zdálo, že tam jsou  moje dvě spolužačky. Lenka a Zuzka. Ale pak jsem zjistila při bližším zkoumání, že to nění Zuzka, ale kus naší poličky ze dřeva :D :D. Lenka tam možná byla. To už jsem nezjistila, protože sem byla v tom snu uplně mimo. Potom už byl čas kdy děcka chodí do školy a tak se tam všichni nahrnuli. Nikomu ani nepřipadalo moc zvláštní, že jsem spala ve škole. Jenom si všichni něco šuškali. Pak přišla do třídy naše učitelka a zeptala se kdo teda spal ve škole. Ja sem se podivila odkud to ví ale myslela jsem si že  se novinky šíří rychle, takže už jí to někdo určitě vykecal. Já sem řekla, že sem tam teda spala já a ona mi začala nadávat, že jsem uplně nenormální, že sem spala ve škole a že to nechápe, že já nic nechápu, že sem upe pitomá a také ty kecy :D :D jaj tak uznejte že to je fakt divný sen. Tak se majte lidičky ať mate vysvědčení co nejlepší :D.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

diplom

(kiwi.8.2, 25. 1. 2008 16:36)

Ahojky máš u mě diplom.....=D