Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nápady přicházejí a zase odcházejí

19. 2. 2008
Ahoj jak de život? To já sem se dozvěděla něco upe hnusného. Fakt to upe nechápu. To je tak SMUTNÉ :( Nedovedu si představit že bych něco takového taky zažila.
Achjo... ted´ se dozvídam takové smutné a nešťástné věci :(  i kolem mě se dějou smutné věci. Teď je takové blbé období. Doufám že už to v létě bude v pohodě.
Možná že mame depku proto že je takové počasí uplně depresivní. V létě skoro dycky mam dobrou náladu. Asi je to tou školou... zítra píšem z fyziky. Moc to neumim jako učilasem se to ale beztak z toho zase dostanu 3 *TIRED*... ja skoro ždycky mam z fyziky z testu za 3 i když to umim.
Achjo... ty mje članky jsou tak depresivní...asi už vas to nebaví číst co? Hm ale já za to nemůžu. Nemůžu za to že je teď takové divné období. A že mam furt takou divnou náladu.
Ale fakt ja si jako nedělam srandu. Segra mi řikala že se její kamoška chtěla zabít. A tež sem smutná. :( Kamoška řikala že jí to prý rozesmíva když se tak smutně dívam. Achjo 
fakt to je uplně hrozné :(
Ale dneska to bylo celkem fajn venku :D byla upe sranda :D. Jsme s Jiřkou byly do 20:10 venku a chodily sme tam po dřevěných stoličkách nerbo jak se tomu řika než nas seřvala jedna baba a byla upe sranda :D i tež jak přišly holky ke mě ale jenom mezi dveřma sme si kecaly a my sme se upe řehtali až sme spadly na zem a pak sme na te chodbě (já častečně na koberci) si normalně kecali a seděli sme tam  a žrali a market : taky bufet. A fakt :D. Jiřa se pokoušela sednout si na takové to autíčko pro děti a malem spadla ze schodu jako že to malem sjelo :D lool sme se upe řehtali :D tak dobre no. S tou náladou to není zas tak špatné  :D .
Jo  představte si ja mam normalně v oku nějakou infekci nebo co předtím sem to měla na pravém oku a teď to mam na levém a ja sem v matice normalně mc neviděla na tabuli jako jenom upe zamlžen  aja sem si tak řikala : a sakra jako co to je todle už to mam i na druhem oku lool ale nakonec ne no :D.Jiřa řikala že to měla jednou a že nemohla otevřít oči po ránu že si to šla umýt do koupelny ty oči a že narazila do zdi :D a pak si ty oči půl hodiny vymývala astudenou vodoua  žte to pak měla normální. No to se mi nechce :D No tak ja už budfu končit bo segra řika ať dem spát. Tak dobrou! :) A nezapomeňte na tohle přísloví: úsměv je zdrojem šťastného života! :) Papa!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář