Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nuda nuda nudička, to je ta polívčička... a román a román a románek to je krásný hafánek-K-K-K xD

21. 1. 2009
Víte, jak sem vám psala o tom románu ne? Tak mě už to nebaví :D xD to je prostě úplně nuda (!) (to slovo nuda, používam nějak často xD) bo mam ted chut tam dávat samý jízlivý řeči, ale když jí tam chcípne/umře kámoš, tak to asi není na místě, prej ted by stála u jeho hrobu a také: "Hey zlato, aji bych brečela, ale rozmazal by se mi make-up, takže sladkej spánek!" Páni... to by bylo ale hodně hnusný... to tam nebude. To jak bych si to celé  četla, tak bych se bud uchlamala, jak se to tam nehodí, anebo to přeškrtala.

Achjo.... mě ta škola tak děsně nebaví. Takže za prvé - úplně úchylně se mi chce spát, a dneska sem vstala v šest a to sem nemusela, bo nám odpadla polština a mě se to samozřejmě nikdo neobtěžovala říct! A víte co mi řekla kámoška? Prej také: " ses neptala!" dobré co? Grrrr!!! to vážně zamrzí!! (zamrazí xD)
no jakože na zítřek mam mít referát, a přitom se uzavíraly známky dneska. Tak jestli mi dá tu trojku, tak se asi poseru.
Jo a sem vám ještě neřekla o mých dalších písničkach do kterých sem se zabouchla. Tamty už se mi moc nelíbí... Jako občas si je pustim, ale to je asik tak všecko...

Hip hop Jam
http://www.youtube.com/watch?v=EdOxukSE-cM&feature=related

Pick me up and tango
http://www.youtube.com/watch?v=0RVvQnpnDR8

Já sem vám je tu chtěla napsat už asi před týdnem, ale jako nějak nebyl čas (hm... výmluva) chut (tak to je asi pravda)  a prostě se mi vůbec tady nechtělo chodit! (Tak to je určitě pravda)

Joooo a objevila sem takovou klrásnou stránku, kaj je sparodovaný harry fotr xD To je uplně maras xD Hey fakt! Jestli máte blbou náladu a potřebujete jí nutně vylepšit, tak tam jděte. Fakt lidi to se uchlamete! To je taká strašná sranda! Teda... až do sedmý kapitoly, dál to je normál vtipný i ne, ale určitě stojí za to si přečíst celé!!! (to vám radí ta pravá xD) a jako tam sou úplně drsné odjeby xD

Hey fakt, úplně mazééécé to je, hey jděte tam! HNED!!! :D
a ještě by bylo vážně dobré, napsat tu stránku, že???? :D

http://leenikk.blog.cz/rubriky/zakazane-ovoce/2


tak zdar a moje new přezdívka jeeeee - virgl prosím :D - chvilka napětí....

HALFONZ!!! :D  se s vámi čestně loučí :D
 čau :D :-*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář