Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prostě a výstižně jedním slovem, ale za to přesním: HURT (ublížení)

10. 6. 2008
Hey lidi mě upe bolí ten prst :'( asi přestala působit znecitlivující injekce
Hm... ale ja to zítra nepřežiju.....
a to sem si ještě v čekarně (cela štastna že tam už nemam střep) řikala, že v pohodě budu moct psát....a všechno dělat...
No.. bud mi přestala učinkovat znecitlivující injekce, a nebo sem si co zcitlivěla sama vinou průpisky, matiky a domácího úkolu z matiky, jelikož po chvíli, co sem si vzala do ruky prupisku a zkoušela psát, mě to začalo nehorazně bolet....
A nepřežiju to ve fyzice a v matice s toho důvodu, že mě kaucká bude nutit psát, ale ja to dokážu tak 5 minut a ne 1 a půl hodiny .... vím že mě k tomu bude nutit... nutila k tomu i Lenku, a když ji řekla, že psát nebude, že jí to bolí, tak ji kaucká řekla, že je drzá...
Hm... ja se s ni rači pohadam než abych měla trpět :D :D :D :( ale pak si bude zas stěžovat naší třídní, že sem uplně drzá, a že nic takového nezažila(takovou velkou drzost)už tak od té doby co tu je.. samé lži.........věřim ji už snad jenom ten nos pod mezi očima víc už asi ne...............když lhala s průměrem, abysme na ni pak nebyli naštvaní, že to počíta o moc přísněji než ostatní učitelé, tak může lhat i s tímhle, nebo s čímkoli jiným...
ja vim... každy dava znamky podle svého, ale 2,2 když se někdo snaží, dělá ukoly, nevyrušuje a stejně dostane o moc horší známku....
Já a moje dvě nejbližší kamošky ve třídě sme si jediné domluvili doučování na čtvrtletku...přitom nam aji vysvětlila, že ji vadí na naší třídě smích, když něco nechapem...
jak někoho může ze všeho co je špatneho na nas a v naší třídě štvat nejvíc smích???????????? neřikala náhodou ještě předminulou hodinu že to je drzost co ji nevíc štve????????????????nebo to že se skoro nikdo nesnaží???????????????dneska mi připadala, že se snaží vyvztekat se na nas a to na děckách, které se ji na něco ptali tak těm prostě řekla: "no to je super! ty se ptaš na uplně stupidní věci! ty seš uplně blbá a vůbec se nesnažíš, jenom se tu směješ a nedavaš pozor! kdyby jste vypočítali 40 příkladů denně jako já - chápali byste to!!!!
a nakonec řekla: "Chyba není ve mě, ale v tom, že se nesnažíte a neobtěžovali jste se na to ani podívat.Já to vysvětlila dobře..".........Fakt... ¨¨
Největší lež co kdy řekla... v nás co sme se na to vykašlali, možná chyba je... to uznávam. Ale jedna holka si udělala oba dva příklady... je hodně chytrá, tak celkově a ani jí se neporařilo vypočítat ani jeden s těch dvou příkladů správně....možná je chyba v ní, ale nechce si to přiznat, když jsem takový....
Hm.. ale už du pryč od těch úvah bo my je z nich uplně horko... Tak pááá!!!!!!!!!!

Puboška aneb VUaZPH - velice úvahová a zranitelná (kvuli tomu prstu a taky mě bolí břicho... asi to mam dostat :D :D :D :D) pubertální holka :) se znovu loučí :) pááá mějte se! (teda to sem to loučení natáhla co? :P bude se vám po mě do zítřka stýskat? xD :P :D tak pá už to nebudu dál prodlužovat a napíšu vám zítra, jestli sem se s ní kvuli mému bolavému prstu, musela svést 3. světovou :P tak pá!!!! :-*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář