Jdi na obsah Jdi na menu
 


Synky nema cenu řešit

8. 3. 2008

A je to fakt... si pišu s kamoškou kera psala že ji kluk nema rad... hm jak zajimavé že si tohle mysli polovina holek na světě (pouze typuju fakt sem nedělala žadny průzkum)  včetně mě... no nevim. Myslíte si že si to myslí i kluci? Proč mě ONA nema ráda? Neřeší kluci nahodou same blbosti? Možna se vyskytne občas nějaky ten problemek (sem tam) ale i tak se mužou kluci znaší třídy z fleku vrátit k autíčkam. Ne že ja si ještě někdy nepovidam  s plyšakama (to povidam) ale na řešení obtížných problemu jsou nejspíš k ničemu... no řekněte sami jestli to je pravda.Třeba kamošku provokoval (mile) jeden kluk z devitky a jednou ji obejmul ale potom už byl takový jiny. Už ji neprovokoval. Podle mě se za to styděl bo ji měl rád.  Ale nechapu proč ji nemoh říct co to znamena? Proč ji prostě neřekl že se ji za to omlouva jestli je naštvana ale že ji ma rád? No jo kluci sou složity bytosti. Možná se bál odmítnutí. Že mu chladně řekne že ho nechce. Toho bych se taky bála...

No jo problem s klukama je ten že onni si myslí to same co mi. Že mi sme divné a jiné a že řešíme blbosti jako sou oblečení a líčení atd... A přitom se líčíme a hezky oblíkame právě kvuli nim. A zrovna jim to příde jako blbost. Je to postavene na hlavu. Ale samozžejmě bych se nechtěla dotknout nějakych kluků co tu přídou. Nic proti vám nemam fakt! Stejně sem pro většinu kluků nejspíš jako holka ktera nevypada moc k světu a blbosti řeší a je moc blázniva. Ale mě to nevadí!!! Nebudu se měnit! Jestli mě ma mít někdo rád ať mě má rád takovou jaka sem. No ne? :) to mate to same jako třeba z naší třídou : radši budu neoblíbena za to jaka sem než oblíbena za to jaka nejsem. A myslim to upřímně!! I když teď už to není tak uplně pravda. A to sem moooc ráda. Snad se naše třída už konečně změní na kolektiv který drží spolu :) i když tomu sama moc nevěřim... ale co snít mužu ne? :) třeba to časem tak bude :)

No vidíte. Od kluku sem došla ke kolektivu v naší třídě :P ale už musim tak pá! :D

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář