Jdi na obsah Jdi na menu
 


To co už víte, tak si toho nemusíte všímat

30. 8. 2008
Segra dneska ráno : (ve zpravach řikaly, že už jen pár dnů do začátku školy) proč to furt sakra připomínají? Jako bysme to nevěděly sami.
No dobre... I vy to určitě víte, ale jako já si prostě nemůžu pomoct :D :D :D :D
To je jak s tim ozdravakem... tež sem furt psala jak se na to těšim a byl to celkem děs :D :D *jokingly* ale tak dal se... jenom nevim kde mam ten foták co jsem tam měla a samo, že i ty fotky jsou neznámo kde... A to je šuré! Mě nejvíc na tom bavily ty xichty :D kere sme tam s kamoškama dělali xD :D no vlastně byl super :D :D :D (ja sem kokot.... :D)
No... Možná , že (proč téměř každou větu začínám No... XD no tož XD :D)
takže možná , že k nám přijdou nějací "navštěvníci z planety iX " ale jen možná :D Fakt to nevim jistě... Bylo by to hm... super? Ale beztak by přišel/a nějakej kokot/ka a stejnak ti buzici nadávali na naši školu :-/ To sou upe blbci no ne? xD Ale taky bych nebyla  zrovna spokojená, kdybych měla jít na nějaku pitomou školu, kera je ještě horší než ta naše xD :D

Jinak se nestalo nic moc zajímavýho... akorát sem se v noci dívala na jedno video a to je upe šupa :D  sem se u toho chlamala :D vam tu dam odkaz ju? :D
http://www.youtube.com/watch?v=SP83r9KLl5Y&NR=1   tohle sem se chlamala jak cip xD :D

To si fakticky na stopro puste :D a normálně se mě už po desáté zeptaly na to samé : jak se dostanou k obrovskému hřišti, kterého si nejde nevšimnout. Ježiši... sem nevěděla, že si tatka plete strany.. .


No tak čáu :D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář