Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změna je život aneb 14 nej :D

12. 1. 2008

To je blbé. V poslední době se v mém okolí stává hodně divných věcí, které ani nechápu. A přitom sem víc v pohodě než předtím. Ne s těch nepřijemných/divných věcí, ale prostě sem se změnila. A to po přečtení jednoho (nebo dvou článků) a po povzbuzení mých kámošu a po určité zkoušce, kterou tu nechci zveřejňovat, bo byste se asi chlamali tak, že byste spadli ze židle :D. No vidítejaká jsem optymistka. Jo a nemůžete mi poradit jak se to vlastně píše to optymistka? Mám to správně? Vím, že si asi budete ťúkat na čelo, ale v čejáku fakt nevynikam, takže se omlouvám ze nějake chyby které tu budou. Pro ty co by náhodou chtěly vědět co vede k tak náhle změně, nebo by ji taky chtěly uskutečnit, tady napíšu co mi pomohlo nevíc. (Nezaručuju, že to bude podle důležitosti.)

 1. Berte se takový jací jste. Nesnažte se ze sebe dělat něco víc nebo míň. Tak takhle rada je fakt dobrá co se podceňují.
 2. Neberte si tak věci, které o vás říkají lidi, kteří vás nemají příliš v lásce.
 3. Buďte spokojení sami ze sebou
 4. Dívejte se na svět a na svoje okolí tak to je. Chci říct, že lidi co mají růžové brýle to mc daleko nedotáhnou. Myslí si že je čekají jen dobré věci a pak se s tím zlým nedokáží vyrovnat. A někteří lidi si to nechtějí přiznat. Musim uznat, že jsem mezi takové taky patřila, než sem se zbavila falešných představ. A není to tak jednoduché.
 5. Nevzdávejte se!  A to myslim fakt vážně. Ať jste v jakékoliv situaci, tak se nevzdávejte!!Trpělivost přináší ovoce :D
 6. I optimismus je hodně důležitý. Nedívejte se na svět tak černě. Myslete pozitivně.
 7. Vyjděte si do přírody, nadýchat se čerstvého vzduchu. Pročistíte si své myšlenky a bude se vám líp myslet.
 8. Nesmíme zapomínat ani na odpočinek. Ano. Ten je také hodně potřebný.  Když se vám chce spát, tak nejste ani v pohodě. Mnohem huř se vám myslí a děláte chyby.
 9. Podělte se o své starosti se svými blízkými. Uvidíte jak se vám uleví když je někomu řeknete. Nejhorší je to dusit v sobě.
 10. Radujte se s maličkostí.
 11. Užívejte si život jak nejlíp můžete. Užívejte si každou vteřinu, minutu, hodinu nesnažte se nic urychlit. (to píše ta pravá...)
 12. Nezatěžujte se blbostma. Ještě vás v životě potká hodně blbých věcí na to, abyste se stresovali z věcí, které za to prostě nestojí.
 13. Těšte se z krásných okamžiku se sými blízkými a nemyslete na ty špatné věci.
 14. Nestresujte se z toho, že vám dal/a sbohem/nebo že vás nechce vaše láska. Prostě jednoduše řeknětě: Čau a je to :D, a nebo když vás někdo nechce tak si řekněte: tvuj problem :D a je to vyřešené :D No jo no tak by ten život moh bejt snadnej, ale bohužel není. Za to je ale zajímavý a není nudný pokud se umíte odvázat. Tak hurá do toho!! :D
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář