Jdi na obsah Jdi na menu
 


Černé pramínky nezmrznou :D (nebo jo? XD)

29. 12. 2008

Asi vás zajímá, jestli sem se teda válela osm hodin u televize a pc? Tahle možnost by nejspíš byla i lákavější, ale přece jenom sem jela. Cesta proběhla super. Teda zpátky. Cesta tam byla docela hrozná a kdybych neužrala další písmenka ve svojí nové knížky, tak by mi asi bylo hodně blbě.

Dneska je -6 °C to znamená, že nijak moc netoužim jít ven, ale stejně chci vědět podrobnosti o Jiřčině výletu. No nevim... odpoledne by snad rodinka měla vypadnout na návštěvu, takže se tu snad uvolní místo pro vyšší formy života - pubertáky :D

Včera segra simulovala těžké onemocnění a dneska si už zas poslouchá ten-svůj- děsný-metal!!! Tu hudbu by měl někdo zakázat!

Ale dneska ráno mě napadl skvělej nápad! Nevim, na co sem myslela včera, možná na to, jestli mi ta červená barva bude přece jenom slušet. Koneckoncl na to ymslim většinu času a tak ěm dneska ráno napadl úplně skvělý nápad! Že si do té červené barvy (jestli mi nebude moc slušet) necham udělat malé černéprmaínky! Jako úplně maličké, to bude vypadat úplně FANTASTICKY!!! :-* co myslíte? Zbláznila sem se moc nebo úplně? :))

Tak čau!

ŘO (zkratka- řepka olejná :D) *JOKINGLY*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář