Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ledový princ a Aňa v kráteru :D

9. 11. 2008
Dneska se mi zdál fakt divnej sen... ale krásnej :)
Začal tak, že sem byli s rodinou v Jižní Americe  a bydleli sme v tom deštném pralese :D a Jiřka byla v Indii. A protože v tom deštném pralese nebylo vůbec teplo, a byli sme od Jiřky daleko, tak sme se "přestěhovali" do indie :D. Nejdivnějí na tom bylo to, že už tam nebyli rodiče ani segra a tak, ale ten deštnej prales tam byl i v té Indii až na to, že v něm bylo teplo :D no a tež sme se teda přemístily s Jiřkou na tu jednu lavičku v tom pralese kde sme jako bydlely :D. Pak tam přišla Markéta, tak sme se vydaly na také koupaliště. Super bylo, že sme tam jely na těch kolečkách na kterých já moc neumim a tam sem na nich uměla :D no a to koupaliště bylo takové hodně velké, tak sme se tam tak projížděly až sme narazily na jednoho kluka, kerej řikal, že musíme jít do třídy nebo co :D no tak sme se vydaly zpátky do toho pralesa a já sem tam furt vyráběla nějaké louče :D sem si tam vzala dlouhej klacek a na to sem dala svíčku a omotala to tou liánou, takže to drželo :D a takhle sme tam s tím chodily po tom pralese, i když bylo normální světlo :D a řikala sem, že ty louče sou pro Jiřku k narozkám :D tež tam přišly takový lidi, kteří měli tež louče :D ale ne jen tak vyrobené ale koupené a tlustší a kratší no takové jaké jsou obvykle :D .
Pak sme tam cosik kutily s nějakým princem který nám pomahal, ale on  měl 3 segry - princezny a keré mu to upe zakazovaly nám pomáhat, jako že nejsme čistokrevní :D a bydleli i s tím princem v takém paláci ledovém :D bílém :D no a tn pric jim řikal, že je kašle, že i když sou starší tak se mu nemají co plést do života, že chce být s náma. No a my jak sme byly kajsik něco vyřizovat (na kolečkách xD) asi za těma princeznama, tam jak sme se zase vrátily na tu lavičku v pralese v indidi, tak tam byla obří hromada papírů, keré sme měly roztřídit, jako vyndat s toho tři papíry se jmény. To byl totiž celej rodokmen té princovy rodiny :D.  Tak sme tam vybraly, že budou vládnout ty tři princezny a nějaké jejich tetičky a na prince sme se vykašlaly :D.
Pak sme teda už šly do třídy do nějaké té učebny v indii, kde nám nějaká učitelka vysvětlovala, že na nějakou holku spadl jakýsi kráter a já si myslela, že to je Aňa a chtěla sem se zeptat, ale nakonec sem se nezeptala, bo by byl trapas, kdybych se zeptala a pak tam ji tam uviděla stát. Ale oni to řikaly tak normálně, jako uplně v pohodě, že na nějakou holku si tam normálně jako dovolil spadnout kráter, a oni byli uplně v klidu :D  no nakonec to nejspíš byla natálie, kerá s náma už do třídy 8 let nechodí :D.
Pak sme už nebyli v té třídě, ale v učebně chemii a já lenka jitka markéta jiřka a anna sme tam zůstaly jako poslední, bo my jitka masírovala záda to ej uplně blbost :D no ampak oni odešly a ja sem tam zůstala a tak sem přemýšlela, až tam přišli nějací kluci, co vypadali jako čínani, měli na sobě oblek a také černé, hranaté brýle a vůbec nepromluvily jenom si sedli a poslušně se učili. Já sme se tak zamyslela, že sem si stoupla na stůl a chytla se také tyčky co byla u stropu, a tak sem tam normálně vysela ani sem si toho nevšimla  A těm čínanům to vůbec nepřišlo divný :D. Pak tam přišly také holky co vypadaly jako finky, bo byly celé uplně světlé a blondaté vlasy až na dvě co měli takovou světle oříškovou hřívu, a šly uplně v zástupu jedna za sebou a za nima učitelka. Pak ta učitelka řekla, že si s klukama zahraje takovou hru, a že to je jenom pro kluky, tak ty holky zase v zástupu odešly a já sem se mězi ně nenápadně vmíchala. Na chodbě se ty holky spořádaně postavily a já sem rychle zdrhala na hajzy, kde byly jitka anna lenk a markéta a aňa tak řikal, že ty tři chtěli na hajzl, tak že je šla doprovodit :D. Na chodbě sme potkaly zástupkyni ředitelky a její segru, kerá ěmla blondato bílé vlasy :Da uplně na nás začala řvát, com si jako myslíme chodit na záchod e chodit po chobě a vůbec chodit což nás překavilo, bo ona obvykle moc neřve. No... a THE END :D ale že to je drsné? :D


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář